Co to znaczy home staging?

Co to znaczy Home staging?

Home staging to przygotowaniem nieruchomości pod gusta potencjalnych kupujących: domeblowanie/ odmeblowanie, schowanie rzeczy, dodekorowanie, ujednolicenie wystroju/stylu, stonowanie np. barw, ukrycie wad wizualnych, i najważniejsze: wydobycie zalet nieruchomości np. zastawiony od lat kominek, przykryty wykładzina parkiet.

Home staging to też przeprowadzenie drobnego remontu pod nadzorem home stagera.

Nieruchomości po metamorfozie są gotowe do prezentacji kupującym. Kupujący spędzają w nieruchomości więcej czasu oraz chętniej decydują się na zakup. Dobry home stager na stałe współpracuje z ekipą remontową, fotografem i agentem nieruchomości. Zna się na lokalnym rynku oraz zna najnowsze trendy w wystroju wnętrz. Home Staging zazwyczaj kończy się sesja zdjęciową.

Kto wybiera nasze usługi home stagingu?

  • Osoby prywatne chcące sprzedać swoją nieruchomość z zyskiem
  • Osoby prywatne chcące sprzedać swoją nieruchomość szybko
  • Osoby chcące zasięgnąć porady jak przygotować nieruchomość do sprzedaży
  • Osoby prywatne chcące sprzedać samodzielnie swoją nieruchomość

Opinie o nas

Pani Małgorzata jest profesjonalistką. Lubię ludzi konkretnych i zorganizowanych. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi metamorfozy mieszkania pod najem. Polecam serdecznie.
Ola
Usługa: Home staging mieszkania na wynajem w Warszawie
Bardzo sprawna współpraca, dziękuję i polecam!
Łukasz
Usługa: Pośrednictwo w najmie Warszawa Włochy
Dzięki wiedzy i talentom zapewnionym przez Libra H.S. biuro uzyskało duszę. Stosunkowo niewielkie nakłady związane z realizacją projektu z Libra zaowocowały nowoczesną, ergonomiczną i przyjazną pracownikom przestrzenią biurową. Ci zaś bardzo to doceniają.
Rafał
Usługa: Home staging biura Warszawa Włochy
Serdecznie polecam korzystanie z usług firmy Libra Home Staging. Pełen profesjonalizm, sprawna komunikacja oraz głowa pełna konkretnych rozwiązań sprawiły, że lokal użytkowy w przedwojennej kamienicy zyskał niepowtarzalny wygląd i nie miałam problemu ze znalezieniem nowego najemcy. Pani Małgosia niezwykle trafnie potrafiła wyjść naprzeciw temu wyzwaniu, wielki szacunek, dziękuję!
Kasia
Usługa: Przygotowanie mieszkania w kamienicy do wynajmu Warszawa Włochy
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm, fantastyczny kontakt, wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione w 100%.
Mariusz
Usługa: przygotowania mieszkania do sprzedaży Warszawa
Jestem bardzo zadowolona, usługa została wykonana profesjonalnie, wszystkie moje prośby zostały uwzględnione, bardzo dobra komunikacja, a co najważniejsze, dzięki skorzystaniu z tej usługi mieszkanie sprzedałam w ciągu kilku dni 🙂
Małgorzata
Usługa: Home staging mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo
Klienci są gotowi kupić właśnie Twoje mieszkanie.
Przygotuj swoją nieruchomość na ten dzień 🙂